Mówię
Moją walutą jest
próbki tkanin na tapicerowane łóżko

Próbki tkanin do domu? nie ma problemu. Dobrze wiemy że jakość, gęstość czy miękkość weluru, z którego wykonany jest zagłówek w danym modelu łóżka tapicerowanego – to wszystko szalenie ważne aspekty, które mają wpływ nie tylko na Twój sen, ale i ostateczny wygląd tworzonego przez nas łóżka.

Przywiązujesz ogromną wagę do szczegółów? My także! To właśnie dlatego umożliwiamy naszym klientom zapoznanie się na żywo z jakością materiałów, przed złożeniem zamówienia.

Na Twoje życzenie wysyłamy bowiem wyselekcjonowane próbki tkanin. Co więcej, mamy je przygotowanego aż w pięciu kategoriach cenowych tak, by w 100% spełnić Twoje oczekiwania. Zamawiając u nas eleganckie łóżko tapicerowane czy łóżko zdobione pinezkami tapicerskimi nie kupujesz kota w worku. Możesz dotknąć wybranej tkaniny i przekonać się o jej najwyższej jakości na własnej skórze.

Pracujemy na tkaninach firm: Fargotex, Top Textil, BRU czy nawet Ralph Lauren.

Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy cenią ekskluzywne rozwiązania w swoje sypialni. Sami cenimy jakość, a każdy element naszych mebli jest przemyślany i dopracowany. Z przyjemnością zaprezentujemy Ci próbnik wyselekcjonowanych tkanin, które ujęły nas swoją miękkością, trwałością i wyjątkowością.

próbki tkanin

Pozwól sobie na łóżko marzeń w swojej sypialni. Dołącz do miłośników luksusu i przekonaj się, że model, w którym każdy z elementów jest dobrany do Twoich preferencji to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Wyślij do nas poniższy formularz kontaktowy
w celu zamówienia próbników tkanin do domu.

Zamawiam próbniki

Koszyk

Zaloguj się

Utwórz konto
Back to Top