Łóżko z podnoszonym zagłówkiem

Wygodne łóżko z podnoszonym zagłówkiem

Łóżko z podnoszonym zagłówkiem to idealne rozwiązanie do każdej sypialni małżeńskiej. Dzięki niemu mamy możliwość regulacji zagłówka na kilku płaszczyznach. To szczególnie przydatne, jeśli wykorzystujemy łóżko w sypialni nie tylko do spania, ale też do czytania książek, zjedzenia śniadania czy oglądania telewizji. Nasze łóżka z podnoszonym zagłówkiem świetnie sprawdzają się w każdej z tych sytuacji!

łóżko z podnoszonym zagłówkiem
łóżko z podnoszonym zagłówkiem

Specjalny mechanizm, wykorzystany w konstrukcji łóżka, pozwala nam dopasować wycięcie wezgłowia do aktualnych potrzeb i preferencji.

Łóżko z podnoszonym zagłówkiem jest nie tylko bardzo praktyczne, ale też wygodne, a przy tym eleganckie i niebanalne. Doskonale pasuje do każdego wnętrz klasycznych, w stylu hamptons, stylu glamour czy modern classic, dodając im ponadczasowemu designowi i funkcjonalności.

Łóżko z podnoszonym zagłówkiem

Nasze fektowne łóżka z regulowanym zagłówkiem cechują się stabilną konstrukcją i wysoką jakością materiałów, są odporne na przetarcia, pęknięcia i inne uszkodzenia. Jeśli cenisz wygodę i funkcjonalność swoich mebli w sypialni – łóżko z podnoszonym zagłówkiem to strzał w dziesiątkę.

Przejdź do łóżek tapicerowanych w których możesz zastosować podnoszony zagłówek.

Koszyk

Zaloguj się

Utwórz konto