Zapłać za łóżko – zobacz jakie to proste.

 1. Za złożone zamówienie łóżka tapicerowanego można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:
  1. Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
  2. Za pośrednictwem platformy płatniczej:
   • Przelewy24
 2. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 1 Dnia roboczego od złożenia zamówienia.
 3. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
 4. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

zapłać za łóżko

Zapłać za łóżko i ciesz się za 14 dni swoją nową sypialnią.
Zapraszamy do naszej bogatej oferty podwójnych łóżek tapicerowanych wykonywanych na indywidualne zamówienie

rzetelna firma LuxuryBedrooM

Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma. Pragniemy tym samym podkreślić swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą. Certyfikat Rzetelności jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma – korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) – jest to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy „O udostępnianiu informacji gospodarczych” z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424.

Wybierz model łóżka tapicerowanego z naszej bogatej oferty.